Bizim həkimlər

  • Abbas Abbasov

    Abbas Abbasov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Adil Məmmədov

    Adil Məmmədov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Adil Qeybulla

    Adil Qeybulla T.E.D./Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Kafedranın professoru
    Şöbə: Transplantologiya

  • Afaq Abbasova

    Afaq Abbasova T.E.N/Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Afaq Axundova

    Afaq Axundova Həkim

    İxtisas: Neonatoloq
    Vəzifə: Neonatoloq
    Şöbə: Neonatalogiya

  • Afaq Şadlinskaya

    Afaq Şadlinskaya Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Afaq Səfərəliyeva

    Afaq Səfərəliyeva Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Afər Allahverdiyev

    Afər Allahverdiyev Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Akif Bağırov

    Akif Bağırov T.E.D/Dossent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Urologiya

  • Akif Quliyev

    Akif Quliyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Alim Məmmədov

    Alim Məmmədov Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Amil Əliyev

    Amil Əliyev Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Anar Əhədov

    Anar Əhədov T.E.N/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Urologiya

  • Anar Namazov

    Anar Namazov T.Ü.F.D/Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Anar Yusubov

    Anar Yusubov Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Aslan Məmmədov

    Aslan Məmmədov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Ayaz Qasımov

    Ayaz Qasımov Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Aybəniz Abdullayeva

    Aybəniz  Abdullayeva T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Aydın Əkbərov

    Aydın Əkbərov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Aygün Abdullayeva

    Aygün Abdullayeva Həkim

    İxtisas: Həkim Qastroenteroloq
    Vəzifə: Statistika və tibbi koordinasiya şöbəsinin rəhbəri
    Şöbə: Qəbul

  • Aygün Şükürova

    Aygün Şükürova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: ATU TCK Beynəlxalq Əlaqələr şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Aysel Qəlbinur

    Aysel Qəlbinur T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Aytən Rzayeva

    Aytən Rzayeva T.E.N/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Aytən Xudiyeva

    Aytən Xudiyeva Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Azər Hümmətov

    Azər Hümmətov T.Ü.F.D/Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Babək Zeynalov

    Babək Zeynalov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Bəsti Məmmədova

    Bəsti Məmmədova Həkim

    İxtisas: Həkim-laborant
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Laboratoriya

  • Bilal Əliyev

    Bilal Əliyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Cabbar Cəlilov

    Cabbar Cəlilov T.E.N/Dossent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Cahangir Qasımov

    Cahangir Qasımov T.E.N/Dossent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: ATU-nun əməkdaşlarının həmkarlar ittifaqı komitəsinin sədri
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Cahid Məmmədov

    Cahid Məmmədov Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Ceyran Paşayeva

    Ceyran Paşayeva Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Cəfər Nəsirli

    Cəfər Nəsirli Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: ATU TCK Travmatologiya və ortopediya şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Cəmil İskəndərov

    Cəmil İskəndərov Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Çərkəz Cəfərov

    Çərkəz Cəfərov T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Çingiz Əlizadə

    Çingiz Əlizadə Həkim

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Urologiya

  • Çingiz Rəhimov

    Çingiz Rəhimov T.E.D/Professor

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: ATU Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi kafedrasının müdiri
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Elçin Abdinov

    Elçin Abdinov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Elçin Ağayev

    Elçin Ağayev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Kafedra müdiri
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Elçin Əfəndiyev

    Elçin Əfəndiyev T.E.N/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Urologiya

  • Eldar Abbasov

    Eldar Abbasov T.E.D/Professor

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Eldar Əliyev

    Eldar Əliyev T.E.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Eldar Fərəcov

    Eldar Fərəcov Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Elgül Kərimova

    Elgül Kərimova Həkim

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Elman Əzimov

    Elman Əzimov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Elman Tağıyev

    Elman Tağıyev Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Elmar Əliyev

    Elmar Əliyev Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Elnur Qasımov

    Elnur Qasımov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Emil Kazım

    Emil Kazım Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Emin Novruzov

    Emin Novruzov Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Esmira Əhmədova

    Esmira Əhmədova Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Ədalət Rüstəm

    Ədalət Rüstəm T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Əhməd Əhmədzadə

    Əhməd Əhmədzadə T.E.D/Professor

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: ATU Travmatologiya və ortopediya kafedrasının müdiri
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Əjdər Əsədov

    Əjdər Əsədov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Radioloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Şüa-diaqnostikası

  • Əkbər Hüseynov

    Əkbər Hüseynov Dossent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Ələsgər Cavadov

    Ələsgər Cavadov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Əlimərdan Bağışov

    Əlimərdan Bağışov T.E.D/Dossent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Urologiya

  • Əmrah Əhmədov

    Əmrah Əhmədov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Ərəstun Yaqubov

    Ərəstun Yaqubov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Əzizağa Talışınskiy

    Əzizağa Talışınskiy T.E.D/Professor

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Kafedra müdiri
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Faiq Qapaqov

    Faiq Qapaqov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dosent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Fərid Qaralov

    Fərid Qaralov Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: ATU TCK Neyrocərrahiyyə şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Fəridə Abbasova

    Fəridə Abbasova Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Fəridə Əbilova

    Fəridə Əbilova Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Fərman Həsənov

    Fərman Həsənov Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Fidan Şirinova

    Fidan Şirinova Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Fikrət Əhmədov

    Fikrət Əhmədov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Uzman uroloq,ATU urologiya kafedrasının assistenti
    Şöbə: Urologiya

  • Gülnar Abdullayeva

    Gülnar Abdullayeva Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Gülnar Babayeva

    Gülnar Babayeva Baş laborant

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Gülnar Əliyeva

    Gülnar Əliyeva Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Günay Məmmədli

    Günay Məmmədli Baş laborant

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Günel Hacıyeva

    Günel Hacıyeva Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Hacıqulu Bağırov

    Hacıqulu Bağırov Dossent/Əməkdar həkim

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Hafiz Qəhrəmanov

    Hafiz Qəhrəmanov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Həmid Əmiraslanov

    Həmid Əmiraslanov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Hicran Bağırova

    Hicran Bağırova T.E.D/Professor

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: ATU-nun II mamalıq-ginekologiya kafedrasının müdiri
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • İbrahim Neymatov

    İbrahim Neymatov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • İlham Əhmədov

    İlham Əhmədov T.E.D/Professor

    İxtisas: Uroloq-androloq
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Urologiya

  • İlhamə Kərimova

    İlhamə Kərimova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • İradə Tağıyeva

    İradə Tağıyeva T.E.N/Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • İsmayıl Fərzəliyev

    İsmayıl Fərzəliyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • İsmayıl İsayev

    İsmayıl İsayev T.E.N/Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • İsmayıl Qarayev

    İsmayıl Qarayev Baş laborant

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • İsrail Məhərrəmbəyli

    İsrail Məhərrəmbəyli Dossent

    İxtisas: Reanimatoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Anesteziologiya-reanimasiya və İntensiv terapiya

  • Jalə İsgəndərova

    Jalə İsgəndərova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Kamran Musayev

    Kamran Musayev T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Ürək-damar cərrahı
    Vəzifə: ATU-nun I Cərrahi Xəstəliklər Kafedrasının dosenti
    Şöbə: Ürək-damar cərrahiyyəsi

  • Kəmalə Abbasova

    Kəmalə Abbasova Həkim

    İxtisas: Həkim-laborant
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Laboratoriya

  • Könül Aslanova

    Könül Aslanova Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Könül Sarıyeva

    Könül Sarıyeva Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Leyda Kazımova

    Leyda Kazımova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Leyla Bağırova

    Leyla Bağırova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Leyla Əlizadə

    Leyla Əlizadə Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Leyla Həşimova

    Leyla Həşimova Həkim

    İxtisas: Həkim-mikrobioloq
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Laboratoriya

  • Leyla Məmmədova

    Leyla Məmmədova T.Ü.F.D/Həkim

    İxtisas: Həkim-mikrobioloq
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Laboratoriya

  • Mahir Mahmudov

    Mahir Mahmudov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Mahiyəddin Mirzəyev

    Mahiyəddin Mirzəyev T.E.N/Dossent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Mehdi Cəfərov

    Mehdi Cəfərov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Mehri Qurbanova

    Mehri Qurbanova Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Məhəbbət Cəfərov

    Məhəbbət Cəfərov Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Məhəmməd Davudov

    Məhəmməd Davudov Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: ATU TCK Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Məhəmməd Kərimov

    Məhəmməd Kərimov T.E.D/Professor

    İxtisas: Damar cərrahı
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Ürək-damar cərrahiyyəsi

  • Məlahət Sultanova

    Məlahət Sultanova T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Radioloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Şüa-diaqnostikası

  • Mənsurə Hüseynova

    Mənsurə Hüseynova Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Mina Qaraşova

    Mina Qaraşova T.E.N/Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Mirəli Məcidov

    Mirəli Məcidov Uzman həkim

    İxtisas: Ürək-damar cərrahı
    Vəzifə: Şöbə müdiri
    Şöbə: Ürək-damar cərrahiyyəsi

  • Mirvari Əliyeva

    Mirvari Əliyeva Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Möhbəddin Yusubov

    Möhbəddin Yusubov Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Mübariz Əliyev

    Mübariz Əliyev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: ATU TCK Ümumi cərrahiyyə şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Müşviq Həsənov

    Müşviq Həsənov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Nadir Zeynalov

    Nadir Zeynalov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Namiq Əhmədov

    Namiq Əhmədov Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Natəvan Xıdırova

    Natəvan Xıdırova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Naziya Şəmsədinskaya

    Naziya Şəmsədinskaya T.E.D/Professor

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Əməkdar elm xadimi, T.E.D/Professor, “Şöhrət” ordeni laureatı
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Nərgiz Babayeva

    Nərgiz Babayeva Həkim

    İxtisas: Həkim
    Vəzifə: Şöbə müdiri
    Şöbə: Sığorta

  • Nərgiz Şəmsəddinskaya

    Nərgiz Şəmsəddinskaya Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Nərmin Abdullayeva

    Nərmin Abdullayeva Həkim

    İxtisas: Həkim-laborant
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Laboratoriya

  • Nigar Məmmədova

    Nigar Məmmədova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Nigar Sadıqova

    Nigar Sadıqova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Nizami Həsənov

    Nizami Həsənov T.E.N/Dossent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Nuranə Həmidova

    Nuranə Həmidova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Nurəngiz Hacıyeva

    Nurəngiz Hacıyeva T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Neonatoloq
    Vəzifə: Neonatoloq
    Şöbə: Neonatalogiya

  • Nurlana Əliyeva

    Nurlana Əliyeva T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Fizioterapevt
    Vəzifə: ATU TCK Fizioterapiya və Reablitasiya şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Fizioterapiya və bərpa

  • Nurlanə Həsənova

    Nurlanə Həsənova T.E.N/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Nuru Bayramov

    Nuru Bayramov T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: I cərrahi xəstəliklər kafedrasının müdiri
    Şöbə: Transplantologiya

  • Nüşabə Əlişova

    Nüşabə Əlişova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Oktay Mehtiyev

    Oktay Mehtiyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Paşa Musayev

    Paşa Musayev T.E.D/Professor

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: ATU Oftalmologiya kafedrasının müdiri
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Pərvanə Aydınova

    Pərvanə Aydınova Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Pərvanə Əliyeva

    Pərvanə Əliyeva T.E.N/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Qabil Zülfiyev

    Qabil Zülfiyev T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Qalib İmanov

    Qalib İmanov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: İnvaziv kardioloq
    Vəzifə: Ürək kateterizasiyası və angioqrafiya laboratoriyasının müdiri
    Şöbə: Ürək-damar cərrahiyyəsi

  • Qurban İsmayılov

    Qurban İsmayılov Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Oftalmologiya şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Rafiq Hüseynzadə

    Rafiq Hüseynzadə T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Urologiya

  • Rafiq İbrahimov

    Rafiq İbrahimov Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Ramiz Çodarov

    Ramiz Çodarov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Ramiz Məmmədov

    Ramiz Məmmədov Assistent

    İxtisas: Anestezioloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Anesteziologiya-reanimasiya və İntensiv terapiya

  • Ramiz Poluxov

    Ramiz Poluxov Dossent

    İxtisas: Uşaq cərrahı
    Vəzifə: ATU TCK Uşaq cərrahiyyəsi şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Uşaq cərrahiyyəsi

  • Rasim Bayramov

    Rasim Bayramov T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Radioloq
    Vəzifə: Şöbə müdiri
    Şöbə: Şüa-diaqnostikası

  • Rauf Ağayev

    Rauf Ağayev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: ATU Tədris Cərrahiyyə Klinikasının Baş Həkimi
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Rauf Nağıyev

    Rauf Nağıyev T.E.N/Dossent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Urologiya

  • Rauf Nəbizadə

    Rauf Nəbizadə Assistent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Rauf Qasımov

    Rauf Qasımov Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Raziya Həsənova

    Raziya Həsənova T.E.N/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Rəhman Allahverdiyev

    Rəhman Allahverdiyev T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Rəna Mahmudova

    Rəna Mahmudova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Rəşad Məmmədov

    Rəşad Məmmədov T.E.N/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Urologiya

  • Rəşad Məmmədzadə

    Rəşad Məmmədzadə Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Rəşad Talışınskiy

    Rəşad Talışınskiy T.E.N/Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Həmkarlar komitəsinin sədr müavini
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Rövşən Xəlilzadə

    Rövşən Xəlilzadə Dossent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Ruslan Hacıyev

    Ruslan Hacıyev Həkim

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Həkim
    Şöbə: Urologiya

  • Ruslan Məmmədov

    Ruslan Məmmədov T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Transplantoloq
    Vəzifə: Transplantologiya şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Transplantologiya

  • Rüstəm Məmmədov

    Rüstəm Məmmədov T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Sabir Etibarlı

    Sabir Etibarlı T.E.N/Dossent

    İxtisas: Neyrocərrah
    Vəzifə: Neyrocərrahiyyə kafedrasının müdiri
    Şöbə: Neyrocərrahiyyə

  • Sabir Mirzəyev

    Sabir Mirzəyev T.E.N/Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Saday Əliyev

    Saday Əliyev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Transplantologiya

  • Sahib Bilalzadə

    Sahib Bilalzadə Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Şakir Quvalov

    Şakir Quvalov T.E.N/Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Tədris hissə müdiri
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Samira Əliyeva

    Samira Əliyeva Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Samirə Məmmədova

    Samirə Məmmədova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Sara Ağalar

    Sara Ağalar Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Sevda Müslümova

    Sevda Müslümova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Sevil Mürsəlova

    Sevil Mürsəlova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Sevinc Əhmədova

    Sevinc Əhmədova Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Sevinc Əliyeva

    Sevinc Əliyeva T.E.N/Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Sevinc Salahova

    Sevinc Salahova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Səadət Səfərova

    Səadət Səfərova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Sədaqət Bağırova

    Sədaqət Bağırova  Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Səfa Bağırova

    Səfa Bağırova T.E.N/Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Şəfəq Əsədova

    Şəfəq Əsədova Dossent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Səidə Vəliyeva

    Səidə Vəliyeva Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Şəlalə Əsədova

    Şəlalə Əsədova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Şərifə Vahabova

    Şərifə Vahabova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Səriyə Quliyeva

    Səriyə Quliyeva T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Səriyyə Şahbazova

    Səriyyə Şahbazova Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Səxavət Quliyev

    Səxavət Quliyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Səxavət Rəfiyev

    Səxavət Rəfiyev T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Sirac Əhmədov

    Sirac Əhmədov Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Solmaz Əliyeva

    Solmaz Əliyeva T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Solmaz İmanova

    Solmaz İmanova T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Sona Yadigarova

    Sona Yadigarova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Sudeyf İmamverdiyev

    Sudeyf İmamverdiyev T.E.D/Professor

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: MEA-nın müxbir üzvü,Urologiya kafedrasının müdiri
    Şöbə: Urologiya

  • Sürəddin Zeynalov

    Sürəddin Zeynalov T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Professor
    Şöbə: Transplantologiya

  • Surxay Hadıyev

    Surxay Hadıyev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: ATU Tədris Cərrahiyyə Klinikasının Direktoru
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Tamilla Nəcəfova

    Tamilla Nəcəfova Baş laborant

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Tarverdi Rzayev

    Tarverdi Rzayev T.Ü.F.D/Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Transplantologiya

  • Taryel Ömərov

    Taryel Ömərov T.Ü.F.D/Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Telman Əmirov

    Telman Əmirov T.Ü.F.D/Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Teyyub Əliyev

    Teyyub Əliyev T.Ü.F.D/Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Tərlanə Cəfərova

    Tərlanə Cəfərova Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Turab Canbaxışov

    Turab Canbaxışov Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Şöbə müdiri
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Tural Qəlbinur

    Tural Qəlbinur T.E.D/Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Tural Sadıqzadə

    Tural Sadıqzadə Baş laborant

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Transplantologiya

  • Ulduz Quliyeva

    Ulduz Quliyeva Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Ülviyyə Siraclı

    Ülviyyə Siraclı T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Üzeyir Məmmədov

    Üzeyir Məmmədov T.E.N/Dossent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Vahid Qurbanov

    Vahid Qurbanov Dossent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Dossent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Vəfa Əbdürəhimova

    Vəfa Əbdürəhimova T.E.N/Assistent

    İxtisas: Uroloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Urologiya

  • Vəfa İskəndərli

    Vəfa İskəndərli Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Vəfa Məmmədova

    Vəfa Məmmədova T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Oftalmologiya kafedrasının tədris hissə müdiri
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Vidadi Allahverdiyev

    Vidadi Allahverdiyev Assistent

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Vüqar Əliquliyev

    Vüqar Əliquliyev Assistent

    İxtisas: Üz-çənə cərrahı
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Ağız və üz-çənə cərrahiyyəsi

  • Vüsalə Hüseynova

    Vüsalə Hüseynova Baş laborant

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Baş laborant
    Şöbə: Oftalmologiya

  • Xaləddin Musayev

    Xaləddin Musayev T.E.D/Professor

    İxtisas: Cərrah
    Vəzifə: 2-ci cərrahi xəstəliklər şöbəsinin müdiri
    Şöbə: Ümumi cərrahiyyə

  • Xatirə Mirzəyeva

    Xatirə Mirzəyeva Assistent

    İxtisas: Ginekoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Mama-ginekologiya

  • Yaqub Məmmədov

    Yaqub Məmmədov Həkim

    İxtisas: Radioloq
    Vəzifə: Həkim radioloq
    Şöbə: Şüa-diaqnostikası

  • Yasmin Rüstəmova

    Yasmin Rüstəmova Assistent

    İxtisas: Kardioloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: İnvaziv kardiologiya

  • Yavər Hacısoy

    Yavər Hacısoy T.Ü.F.D/Assistent

    İxtisas: Laboratoriya işi
    Vəzifə: Klinik Diaqnostik Laboratoriyanın şöbə müdiri
    Şöbə: Laboratoriya

  • Yusif Hacıyev

    Yusif Hacıyev Assistent

    İxtisas: Otorinolarinqoloq
    Vəzifə: Şöbə müdiri
    Şöbə: LOR cərrahiyyə

  • Zakir Sultanov

    Zakir Sultanov Assistent

    İxtisas: Travmatoloq-ortoped
    Vəzifə: Tədris hissə müdiri
    Şöbə: Travmatologiya və ortopediya

  • Ziba Quliyeva

    Ziba Quliyeva Assistent

    İxtisas: Oftalmoloq
    Vəzifə: Assistent
    Şöbə: Oftalmologiya